Åpne meny
English

Om E. C. Dahls Eiendom AS

E. C. Dahls Eiendom AS ble etablert i 1986 gjennom en fisjon i
E. C. Dahls Bryggeri. Selskapet overtok da blant annet det tradisjonsrike bryggerikvartalet på Kalvskinnet. Selskapet er det ledende eiendomsselskap i Trondheim Sentrum, og ønsker å være en naturlig eiendomspartner for privat næringsliv og offentlige virksomheter i bykjernen.

Selskapets strategi er å være en langsiktig eiendomsaktør med fokus på beliggenhet og som legger vekt på å tilby lokaler med riktig kvalitet til riktig pris tilpasset brukerens behov.

E. C. Dahls Eiendom AS eier helt eller delvis over 50 eiendommer i Trondheim sentrum.

Selskapet eies av Reitan Eiendom AS.

Besøksadresse

Dronningensgt. 7
7011 Trondheim

Telefon

73 99 09 90

E-post

post@ecde.no

Svein Erik Nordbotten

Administrerende direktør

svein.erik.nordbotten@ecde.no
mob. 913 321 10

Liv Turid Myran

Administrasjonsassistent

liv.myran@ecde.no
mob. 402 198 01

Annie Blix Olsen

Eiendomssjef

annie.blix.olsen@ecde.no
mob. 951 494 83

Ole Eidem

Eiendomssjef

ole.eidem@ecde.no
mob. 481 980 40

Rolf O. Svendsen

Eiendomssjef Pirsenteret

rolf.o.svendsen@ecde.no
mob. 917 395 22

Anette Vinje

Senterleder Pirsenteret

anette.vinje@ecde.no
mob. 920 280 07

Elisabeth H. Klæbo

Senterleder Byhaven

elisabeth@byhaven.no
mob. 915 695 42

Trude Bjørn

Kontraktsforvalter

trude.bjorn@ecde.no
mob. 930 489 35

Renate Wærnes

Boligforvalter - I PERMISJON

renate@ecde.no

Espen Solli Sellereite

Trainee

espen.solli.sellereite@ecde.no
mob. 920 828 88

Kjell Klüver

Økonomisjef

kjell.kluver@ecde.no
mob. 400 050 70

Tone Skjærvø

Regnskapskonsulent

tone.skjarvo@ecde.no
mob. 408 660 94

Thomas Hillestad

Analytiker / Regnskapskonsulent

thomas.hillestad@ecde.no
mob. 907 668 03

Kristin Rygh

Regnskapsmedarbeider

kristin.rygh@ecde.no
mob. 920 608 15

Helene Bugge

Regnskapsmedarbeider

helene.bugge@ecde.no
mob. 913 611 05

Wenche Stallvik

Regnskapskonsulent

wenche.stallvik@ecde.no
mob. 951 599 72

Kristoffer Næss Skjerve

Regnskapskonsulent

kristoffer.nass.skjerve@ecde.no
mob. 481 029 20

Arne Opsal

Teknisk sjef

arne.opsal@ecde.no
mob. 464 484 16

Preben Møller

Teknisk tegner

preben.moller@ecde.no
mob. 412 455 20

Lisa Johansen

Teknisk forvalter

lisa.johansen@ecde.no
mob. 958 167 95

Nils Magne Vikan

Innkjøps- og prosjektleder

nils.magne.vikan@ecde.no
mob. 917 813 00

Trond-Arne Stavelie

Driftssjef

trond.arne.stavelie@ecde.no
mob. 982 479 67

Håvard L.Kjøren

Driftsleder

havard.kjoren@ecde.no
mob. 932 979 79

Jan Tore Hansen

Driftsleder

jan-tore.hansen@ecde.no
mob. 464 236 33

Tom Hoøen

Driftsleder

tom.hooen@ecde.no
mob. 917 531 77

Asle Pedersen

Vaktmesterassistent Byhaven

asle.pedersen@ecde.no

Ole-Ivar Hammer

Driftsleder

ole.hammer@ecde.no
mob. 481 980 60

Jan Kotsbakk

Driftsleder Pirsenteret

jan.kotsbakk@ecde.no
mob. 950 620 45

Frode Munkvold

Driftsleder

frode@ecde.no
mob. 906 220 39

Stein-Roger Arnøy

Driftsleder

stein-roger@ecde.no
mob. 906 336 52

Hallgeir Smistad

Driftsleder

hallgeir.smistad@ecde.no
mob. 907 379 43

Steinar Stene

Driftsleder

steinar.stene@ecde.no
mob. 982 107 41

Thomas Andre Stene

Drifstleder

thomas.andre.stene@ecde.no
mob. 982 479 74