Ledig lokale

Velkommen til lyse og luftige kontorlokaler i 5. etasje på Pirsenteret. Lokalet er nyoppusset med et moderne interiør, store vindusflater og fantastisk utsikt mot fjorden.
Overtakelse etter avtale



Nøkkelinformasjon
Overtakelse etter avtale
Areal:
Eksklusivt areal: 457 kvm
Leieareal inkl. fellesareal: 603 kvm
Etasje: 5. etasje
Adkomst: Heis og trapp
Planløsning: Her finnes både cellekontorer landskapsareal og møterom, noe som gir stor fleksibilitet tilpasset bedriftens behov.

Interessert i å vite mer om lokalene? Ikke nøl med å ta kontakt.

Om Pirsenteret
Pirsenteret ligger i det stadig voksende byområdet Brattøra helt inntil Trondheimsfjorden – med flott utsikt mot Munkholmen, sentralt plassert ved Trondheim sentrum.
Dette området er sammen med Nyhavna definert som Trondheims nye satsingsområde for næringsvirksomhet.



Beliggenhet
Pirsenteret er glimrende plassert for kollektivreisende med stoppested for buss rett utenfor døren og flere holdeplasser ligger i nærheten. Med regional- og lokaltog og hurtigbåt i umiddelbar nærhet er det lett å reise miljøvennlig hit.
Pirsenterets fasiliteter
- Personalrestaurant med fjordutsikt, perfekt også for sosiale arrangement.
- Kaffebar og smoothiebar.
- Treningsrom med gruppetimer
- Kostnad 700kr eks mva per person pr år
- Dusj- og garderobefasiliteter.
- Gratis sykkelparkering i kjeller og tilgang til å leie inntil 4 parkeringsplasser for bil.
- Kurs- og konferanselokaler – les mer
- Podcaststudio – gratis å leie for leietakere.
- Direkte tilgang til Rema 1000 – du trenger ikke engang gå utendørs.
Personalrestauranten er nylig renovert og er et flott samlingsted for de ansatte på Pirsenteret. Med utsikt og utgang mot fjorden er dette også et perfekt sted for sosiale arrangement.
Det arrangeres også aktiviteter for ansatte på Pirsenteret bla. en egen aktivitesdag, afterwork, julemarked og julekonsert med Nidarosdomens Guttekor, som bidrar til et levende og hyggelig arbeidsmiljø.
Utover et dynamisk og inspirerende arbeidsmiljø tilbyr Pirsenteret møte- og konferanserom samt et flott serveringstilbud – alt kombinert med topp fasiliteter.
